|  | 

Grasica u zwierząt

Kosmeceutyki

Kosmeceutyki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ratunek dla zdrowia skóry

Wygląd nie zależy od sztucznego upiększenia się na jakąś okazję, chociaż złudzenie zdrowej cery można za pomocą kosmetyków uzyskać. Jednak aby rzeczywiście nasza cera była piękna i zdrowa, potrzebne nam będą w naszych zestawach kosmetycznych kosmeceutyki.
Od zwykłych kosmetyków odróżnia je przede wszystkim to, że nie mają za zadane niczego maskować, ale faktycznie leczą. Zawierają w sobie bowiem, zazwyczaj w stężonej formie wszystko to, co dla zdrowej skóry jest potrzebne, a w niektórych przypadkach mają rzeczywiste działanie odmładzające, ponieważ zawierają w sobie składniki skórę regenerujące.
Jak bardzo jest to istotne, a szczególnie dla pań? Ich cera jest ciągle narażona na styczność z niezbyt pożądanymi substancjami. Społeczeństwo wymaga bowiem d nich, aby wyglądały powabnie i pięknie na każdym kroku i nie chodzi wyłącznie o okresy wychodzenia z domu, gdyż duża część kobiet robi makijaż nawet w zaciszu domowego ogniska. I tylko dzięki najnowszej gałęzi kosmetologii, odnawiającej ich cery, nie starzeją się w zastraszającym tempie.

kosmeceutyki

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Dietetyk to też lekarz

    Dietetyk to też lekarz

    Ktoś kiedyś powiedział, że dobry dietetyk jest jak dobry lekarz. Człowiek bowiem często unikając lekarza, udaje się do dietetyka, mówiąc mu, jakie problemy ma (oczywiście zdrowotne). Dietetyk zatem musi rozpoznać chorobę lub boleść pacjenta i skierować go na odpowiednie leczenie poprzez dietę. Specjalista tego gatunku nie przepisze nam antybiotyków, ale zaleci zmianę przyzwyczajeń żywieniowych. Jeśli

  • Problemy z alkoholem

    Problemy z alkoholem

    Alkohol jest wrogiem bardzo wielu z nas. Nie chodzi tutaj jednak o to, że niektórym ludziom nie smakuje lub jest zbyt drogi. Są to bowiem naprawdę bardzo błahe powody do tego, aby uznawać go za swojego przeciwnika. Są jednak ludzie, którzy trakcją owy napój w taki sposób z konieczności. Bywa, że jesteśmy uzależnieni od niego,